Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog Keratinker.pl

Czy wiesz, że kosmetyki Global Keratin GKhair i Tibolli to produkty jednego producenta?

Producent Tibolli, LLC./Van Tibolli Beauty S.A.R.L posiada w swojej ofercie kosmetyki marki GKhair (Global Keratin) oraz Tibolli. Marka GKhair (Global Keratin) znana od lat na rynku kosmetyków profesjonalnych to zapewnienie zdrowych i lśniących włosów nie tylko dla profesjonalistów, ale również w codziennej pielęgnacji. Kosmetyki Tibolli to linia produktów również z najwyższej półki zaspokajająca wiele potrzeb kosmetycznych. Marka Tibolli to odzwierciedlenie współczesnego stylu i przyszłościowego myślenia, to kosmetyki łączące naukę i seksapil. Zawarty w kosmetykach Tibolli Trioxxy odpowiada za wygładzenie, poprawę struktury i ochronę włosów a wyjątkowe i unikalne zapachy każdego z kosmetyków Tibolli to gwarancja pewności siebie.
Marki GKhair (Global Keratin) i Tibolli posiadają w swojej ofercie zarówno kosmetyki do codziennej pielęgnacji, stylizacji, zabiegów profesjonalnych jak również narzędzia i akcesoria. Główne różnice pomiędzy kosmetykami GKhair & Tibolli to między innymi nuty zapachowe a wszystkie produkty to zapewnienie najwyższej, jakości oraz wyjątkowości dające swobodę wyrażania własnej osobowości.Trioxxy - harmonia białek keratynowych połączonych w celu wygładzenia i poprawy tekstury włosów, chroniąc przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem środowiska, tworząc tarczę nad każdym pasem. Trioxxy jest wizytówką kosmetyków TIBOLLI

Juvexin - pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym: