Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog Keratinker.pl

Nowości 2019

Od powstania marka Global Keratin Gkhair intensywnie rozwija, udoskonala i wprowadza nowe produkty. Już na początku Nowego Roku 2019 marka Gkhair  Global Keratin oferuje swoim klientom nowe kosmetyki które pomogą osiągnąć zdrowe, świetnie wyglądające włosy.
Mając to na uwadze Seria Bombshell Gkhair została powiększona o
- maskę Lavender Bombshell Masque
- maskę Ultra-Blonde Bombshell Masque
- maskę Red Red Bombshell Masque
- odżywkę w kremie Leave-In Bombshell Cream
zapewniające włosom to co najlepsze. Maski Bombshell to półtrwała koloryzacja intensywnie dbająca o zdrowie włosów równocześnie pozwalająca zapomnieć o wielogodzinnym farbowaniu zaś odżywka w kremie to jeden z najlepszych kremów wygładzających, zapewniający jedwabiste i gładkie włosy przez długi czas.
Poszukując innowacyjnych rozwiązań marka Gkhair opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu ciągle realizuje nowe wyzwania wprowadzając nowe produkty, pomagając przenieść włosy na wyższy poziom. Marka GKhair obiecuje kontynuować pracę w 2019 i dostarczać nowych  i praktycznych rozwiązań.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Polecamy produkty