Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog Keratinker.pl

Nowy sklep dla Salonów Fryzjerskich / Kosmetycznych

www.keratinkerB2B.pl
SKLEP DLA TWOJEGO SALONU

Wychodząc na przeciw rosnącym zapotrzebowaniom oraz pokładanym w nas oczekiwaniom z przyjemnościom informujemy iż uruchomiliśmy sklep internetowy dedykowany Salonom fryzjerskim/kosmetycznym. Ma on na celu ułatwienie sposobu zakupu, umożliwienie dokonywania zakupów o dowolnej porze oraz uzyskanie niezbędnych informacji i indywidualnej oferty dla zapewnienia rozwoju biznesu.

Dział Obsługi Klienta (DOK) KeratinkerB2B dla Salonów zatroszczy się o zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta oraz zapewni szybki i łatwy kontakt.

Specjaliści w Dziale Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do soboty w godzinach:

Kontakt telefoniczny:
Pon.-Pt.: 9.00-16.00
Sobota: 10.00-15.00
+48.882.006.001

Kontakt mailowy:
Pon.-Pt.: 9.00-20.00
Sobota: 10.00-20.00
dok@keratinkerb2b.pl

Jesteśmy przekonani, że wdrożone rozwiązania, będące wyrazem naszego profesjonalnego podejścia do podnoszenia jakości usług, spotkają się z Państwa uznaniem i spełnią oczekiwania.
Dotychczasowe relacje z naszymi klientami zbudowaliśmy na zaufaniu.
Zaufanie to najważniejsza z naszych wartości. Konsumenci oraz salony ufają nam gdyż wiedzą że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości a najwyższe standardy obsługi klienta są naszym najsilniejszym atutem.
Dzięki doświadczeniu już od 2013 roku dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości równocześnie posiadając kompletną wiedzę na ich temat co daje nam pewność że spełniamy wymagania naszych klientów.Sklep z ofertą dla Salonów na kosmetyki marki Global Keratin GK Hair

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym: