Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Wysyłka

1. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Zamówienia dostarczane są przez kuriera UPS w godzinach 9:00 - 13:30 od poniedziałku do piątku. W przypadku niezastania adresata, kurier zostawi Awizo, z prośbą o kontakt w celu ustalenia odbioru przesyłki. Keratinker.pl przekazuje firmie UPS numer telefonu klienta, w celu umożliwienia kontaktu w przypadku problemów z dostarczeniem paczki pod wskazany adres.

Zamówienia Warszawa
Na terenie Warszawy istnieje możliwość dowozu zamówienia tego samego dnia do godz. 20.00. Jeżeli zamówienie ma adres dostawy w Warszawie KERATINKER Polska skontaktuje się z klientem w celu ustalenia czy zamówienie może zostać dostarczone tego samego dnia. W przypadku braku kontaktu zamówienie wysyłane jest kurierem UPS (pkt.1 i pkt.2)