Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce closeBezpieczeństwo

W trosce o naszych klientów firma KERATINKER Polska stara się zapewnić najwyższe standardy spełniające najwyższe wymogi, dlatego dążymy do tego aby nasze usługi spełniały oczekiwania w zakresie jakości jak również i bezpieczeństwaCertyfikat SSL

W trosce o zachowanie najwyższych norm bezpieczeństwa sklepy keratinker.pl i keratinker.com zabezpieczone są certyfikatami SSL. Zapewnia to naszym klientom zabezpieczenie poufnych danych w Internecie, takich jak: login/hasło do logowania, numery kart kredytowych, Imię i Nazwisko, itp. przed przechwyceniem przez niepowołane osoby.

U nas dokonujesz bezpiecznych zakupów.

Transport

W trosce o najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo oraz utrzymanie standardów KERATINKER Polska wszystkie zamówienia realizowane są firmą UPS największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.

ups logo.png

Produkty

Jako jedyna firma w Polsce NIE rozlewamy oraz NIE przelewamy produktów marki Global Keratin GKhair Juvexin. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepach keratinker.pl i keratinker.com są oryginalne w oryginalnie zabezpieczonych opakowaniach przez producenta.
UWAGA!!! Firmy rozlewające/przelewające produkty zapominają o terminie przydatności produktu od jego otwarcia a co za tym idzie usługi wykonywane na takich produktach mogą tylko przysporzyć Ci kłopotów i zaszkodzić klientowi. Nie sprzedajemy próbek. Próbki są darmowe dlatego rozdajemy je za darmo.

Globalker-stop-rozlewanie-produkty-globa